Weź udział w pierwszej w Polsce otwartej GRYWALIZACJI!

Zarejestruj się już dziś i dołącz do elitarnej grupy pierwszych uczestników jedynego tego typu projektu grywalizacyjnego! Testuj za darmo! Bądź aktywny a uzyskasz wyjątkowe przywileje!

W ramach Ligi Handlowców zmierz się z innymi, poszerzaj wiedzę, nabywaj nowe umiejętności, zdobywaj punkty i odznaki. Zdobądź wyjątkowy Certyfikat Enterprise Gamification i zwiększ swoją atrakcyjność na rynku!

Pokaż innym, że jesteś najlepszy!

LIGA UCZY, LIGA RADZI, LIGA NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI!
Zmierz się z innymi
Bycie świetnym handlowcem jest ważne, ale dopiero bycie najlepszym to jest coś. W Lidze Handlowców możesz sprawdzić się na tle kolegów z branży z całego kraju. Rozwiązuj zadania i zdobywaj nowych klientów, a w międzyczasie stale porównuj swój status w odniesieniu do reszty graczy. Sprawdźmy razem, kto zawojuje nasz wirtualny świat sprzedaży!
Rozwijaj kompetencje
Nic tak nie uczy jak skok na głęboką wodę. W Lidze Handlowców na dzień dobry zmierzysz się z realnymi problemami sprzedawców, ale bez obaw… Nie zostawimy Cię bez odpowiedniego wsparcia! E-booki, audiobooki, porady innych graczy i masa różnych ćwiczeń i testów –sam wybierasz, z której z naszych „pomocy naukowych” chcesz skorzystać i kiedy.
Pnij się w rankingu
W Lidze Handlowców pracowitość popłaca. Za dobrze wykonane zadania i inne aktywności będziesz otrzymywać punkty. Twoja pozycja wzrośnie z każdym kolejnym krokiem do pozyskania nowego klienta lub zaspokojenia potrzeb obecnego. Pokaż swoje eksperckie kompetencje, zajmując miejsca w czołówce ogólnego rankingu a pozostali gracze szybko zorientują się, kto tu jest specem od sprzedaży.
Zdobywaj nagrody
W Lidze Handlowców czeka na Ciebie mnóstwo nagród, które będziesz zdobywał sukcesywnie wykonując zadania. Punkty, odznaki, wirtualne pieniądze i nagrody rzeczowe dadzą Ci dodatkowe poczucie satysfakcji z osiągniętego wyniku. Co jakiś czas wypatruj dodatkowych korzyści, jakie możesz zgarnąć za udział w Lidze i pilnuj się, żeby Twoi konkurenci nie zgarnęli Ci wymarzonej nagrody tuż sprzed nosa.
Zdobądź certyfikaty
Przygotowujemy także specjalne potwierdzenia Twoich umiejętności i osiągnięć w Lidze Handlowców w formie certyfikatów. Podbij wirtualny świat sprzedaży i zdobądź dyplom wystawiony przez lidera w grywalizacji biznesowej na polskim rynku – Enterprise Gamification, we współpracy z wiodącą firmą szkoleniową - Competitive Skills.
Korzystaj z narzędzi
Udostępnimy Ci unikalne narzędzia przydatne dla handlowca, które docelowo możesz wykorzystywać w swojej realnej pracy.